ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד

הדרך הנכונה לצאת לחו"ל
אחד החידושים המרעננים בתחום הביטוח בכלל, ונסיעות לחו"ל בפרט, הינו האפשרות לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד. מדובר בסוג חדש של ביטוח נסיעות של חברת פיננסיקל, המאפשר מתן מענה למבוטחים בזמן אמת. זאת, בנוסף לאפשרות לרכוש ביטוח בריאות לרילוקיישן דיוידשילד, המבטיח מתן מענה במגוון תחומים למי ששוהה בחו"ל במסגרת רילוקיישן. סוגי ביטוח נוספים שניתן לקבל הם ביטוח בריאות פרטי באזור המרכז ובכל רחבי הארץ וכן ביטוח חיים בבני ברק ובישראל בכלל. מה זה בכלל ביטוח פספורטקארד? מה היתרונות שלו על פני ביטוחי נסיעות מהסוג הקיים כיום? היכן ניתן להשיג את הביטוח הטוב ביותר עבורכם?   

ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד -  מה זה אומר ולמה זה חשוב
ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד הינו, כפי שכבר הוזכר לעיל, סוג חדשני של ביטוח נסיעות. לשם המחשה, ניקח לדוגמה את המצב הבא: אדם נסע לחו"ל ובמהלך הנסיעה המטען שלו אבד. במצב הזה קיימות שתי אפשרויות: לחזור הביתה (ולהרוס את הטיול ואת ההנאה), ולאחר מכן לתבוע את הביטוח, או להמשיך את הנסיעה, תוך רכישת ביגוד וחפצים הכרחיים באמצעות כרטיסי אשראי קיימים. במקרה הראשון עגמת הנפש מרובה, וגם הפיצוי מתעכב מאד. במקרה השני, שימוש במסגרת האשראי לרכישת ביגוד, הנעלה ועוד עלול לפגוע בהמשך הטיול. ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד פותר למעשה את הקונפליקט. המטען אבד? יוצרים קשר עם המוקד, שדואג להטענת הכרטיס שסופק לכם עם רכישת הפוליסה. הטיול ממשיך כרגיל, והתביעות תתבררנה בהמשך.

ביטוח בריאות לרילוקיישן דיוידשילד – כל מה שצריך מביטוח
ביטוח בריאות לרילוקיישן דיוידשילד הוא עוד אחד מסוגי הביטוח המוצלחים. מדובר בביטוח בריאותי מקיף הניתן לברי המזל שזכו למשרה בחו"ל במסגרת רילוקיישן. ביטוח הבריאות כאמור מותאם למקום שאליו נשלח המבוטח ולצרכים ספציפיים שלו, אם קיימים. אם ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד נועד לנסיעה קצרה, הביטוח שלפנינו נועד לשהייה ארוכה, אפילו של שנים, בחו"ל.

חברת פיננסיקל מאפשרת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל פספורטקארד, בנוסף על סוגים אחרים של ביטוח כגון ביטוח חיים בבני ברק וכן ביטוח בריאות פרטי באזור המרכז. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לרכישת ביטוח שיותאם לצרכים ולדרישות הספציפיות שלכם.  
 
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל