פנסיה ללקוחות עסקיים

הבטחת העתיד בהתאם לדרישות החוק
בשנת 2008 נכנס לתוקפו חוק פנסיה חובה. על פי חוק, מחויב כל מעסיק לפתוח עבור כל אחד מהעובדים שלו קרן פנסיה. ואולם עבור עובדים עצמאים נכנס החוק המחייב הפקדה לפנסיה רק בתחילת 2017. מה המשמעות של פתיחת קרן פנסיה ללקוחות עסקיים? אילו סוגי פנסיה קיימים בשוק? מה היתרונות של קרן פנסיה או ביטוח חיים באזור המרכז באמצעות חברת פיננסיקל? להלן התשובות.

פנסיה ללקוחות עסקיים, ביטוח חיים באזור ירושלים ומה שביניהם
כאמור, מזה כשנה מחייב החוק כל עצמאי להפקיד לטובת הפנסיה אחוז מסוים מסך ההכנסה שלו. מדובר על אחוזי מינימום, כאשר קיימת האופציה להגדלת האחוזים והגדלת סכום קצבת הפנסיה הפוטנציאלית לאחר גיל הפרישה. זאת, בלי קשר להפקדות, אם ישנן, לטובת ביטוח חיים בגוש עציון ובכלל, או סיגים אחרים של ביטוח. על פי החוק, שני שלישים מגובה הסכום יופנו לפנסיה, ושליש אחד יהיה ניתן לפדיון במקרה של סגירת העסק.

החשיבות של קרן הפנסיה לעצמאיים
החובה לפתיחת קרן פנסיה ללקוחות עסקיים נותנת מענה למצב הקיים, שבו לעצמאי אין רשת ביטחון במקרה של סגירת העסק. המצב הזה הוא בהחלט בעייתי, במיוחד לאור העובדה שלכל שכיר עומדת הזכות לקצבת אבטלה או הבטחת הכנסה, במקרה של פיטורים. פנסיה חובה לעצמאיים נותנת תשובה, חלקית ככל שתהיה, לבעיה הזאת.

עם סוגי קרנות הפנסיה הקיימות בשוק ניתן למנות את קרנות הפנסיה החדשות, ביטוחי מנהלים וקופות גמל, שהן למעשה תוכנית חיסכון לכל דבר. ניתן למשוך את הכספים שהופקדו בהן, רק אם לחוסך כבר קיימת פנסיה חודשית בגובה מסוים שנקבע מעת לעת. ביטוח חיים באזור ירושלים ובכלל מהווה גם הוא סוג של חיסכון, שנותן גם תשובה למקרה שהעצמאי הולך לעולמו טרם זמנו.

חברת פיננסיקל מציעה ללקוחותיה ביטוח חיים באזור המרכז, יחד עם ביטוח חיים בגוש עציון והסביבה, בתנאים טובים ובתשואות ראויות. זאת, בנוסף על פנסיה ללקוחות עסקיים, הנדרשות על פי חוק. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יסייעו לך להתאים לעצמך פנסיה, ביטוח חיים או חיסכון פנסיוני אחר, בהתאמה לצרכים, ליכולת ההפקדה ולדרישות ספציפיות שלך.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל