פוליסת ביטוח DavidShield

הכיסוי הבריאותי שלך
שהייה בחו"ל, בין אם במסגרת טיול ובין אם במסגרת עסקים, מחייבת רכישת ביטוח מתאים. אין מדובר ברכישת ביטוח בריאות פרטי בכפר חב"ד, אלא בביטוח המהווה את התשתית הבריאותית בעת שהייה בחו"ל. במרבית המקרים, הביטוח המוצע על ידי מעסיקים שונים איננו מספק, ולעיתים קרובות ביטוח רפואי לטווח ארוך בחו"ל, נרכש על ידי המבוטח בעצמו. פוליסת ביטוח DavidShield של חברת פיננסיקל, נועדה לספק את הצרכים הביטוחיים הנדרשים בעת השהייה בחו"ל.  הביטוח מותאם, כמובן, לאופי השהייה ולאורך שלה. 

ביטוח בריאות רילוקיישן דיוידשילד, מה זה אומר
ביטוח בריאות רילוקיישן דיוידשילד, נועד למי שהשהייה שלו במקום מסוים הינה לצרכי עבודה, והשהיה תהיה ארוכה יחסית. במקרה כזה, חשוב מאד לרכוש כיסוי ביטוחי מקיף אשר ייתן מענה למגוון רחב של מצבים. פוליסת ביטוח DavidShield עשויה לכלול ביטוחים רפואיים ברמות שונות, החל מטיפולים שוטפים וכלה באשפוז, או אפילו פינוי לישראל במקרה הצורך. הביטוח כאמור נועד לתת רשת ביטחון רפואית להישען עליה.

עם זאת, האופי של ביטוח רפואי לטווח ארוך בחו"ל עשוי להשתנות בהתאם למקום שאליו נשלח המבוטח. במקום שבו שירותי הבריאות מפותחים וזמינים יותר, הדגש הוא על קבלת טיפולים שונים במקום, בהנחה שהם זמינים. אם המערכת הרפואית במקום העבודה או השירות של המבוטח היא בעייתית, ייתכן שהדבר הנכון הוא לשים דגש על האופציה לפינוי בעת הצורך. ההנאה והתועלת הכרוכים ברילוקיישן, צריכים להיות מגובים באמצעות פוליסה המכילה את הדגשים הנדרשים.

פוליסת ביטוח DavidShield לטווח ארוך
פוליסת הביטוח כאמור, עם הדגשים הייחודיים שלה, חייבת להיות תקפה מרגע היציאה מהארץ, ולאורך כל תקופת השהות בחו"ל. חשוב להסדיר את תשלומי הפרמיה מראש, על מנת שלא לעמוד בפני שוקת שבורה, אם וכאשר יתעורר הצורך, חלילה, לממש אותה. אם אתם נמצאים לפני רילוקיישן דרך מקם העבודה, פוליסת ביטוח DavidShield לטווח ארוך בהתאמה אישית היא הפתרון הנכון עבורכם.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנשי המקצוע של פיננסיקל יחזרו אליכם בהקדם. הם יסייעו לכם להתאים את הביטוח לצרכים ולדגשים הספציפיים בהתאם ליעד הנסיעה. אנו מציעים מגוון רחב של ביטוחים, החל מביטוחי רילוקיישן וכלה בפוליסת ביטוח בריאות פרטי בכפר חב"ד, ירושלים ועוד.
 
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל