סוכן ביטוח במרכז

וסדר בתיק הביטוח
בשנים האחרונות הולכת ומתגברת התופעה של רכישת פוליסות ביטוח, שלא באמצעות סוכן ביטוח במרכז, סוכן ביטוח באזור ירושלים, וכו'. רכישת ביטוח שלא באמצעות סוכן, טומנת בחובה לא מעט סיכונים למבוטח. מה בין רכישת ביטוח באמצעות סוכן ביטוח בגוש עציון, או סוכן בכלל, לבין רכישת ביטוח אונליין או באמצעים אחרים? כיצד עשוי היתרון של סוכן הביטוח של פיננסיקל לבוא לידי ביטוי בעת הצורך? בשורות הבאות נעסוק בנושא ונביא את השיקולים לכאן ולכאן.

סוכן ביטוח במרכז וכל היתרונות 
מחקרים שנערכו לאחרונה מצביעים על כך שמקצועות ותחומי עיסוק רבים עתידים להיעלם, בעקבות ההתקדמות הטכנולוגית של העשורים האחרונים. עובדים בתעשיות שונות, כמו גם פקידים העוסקים בהנהלת חשבונות, עתידים לעבור מהעולם. אפילו נהגי המוניות המיתולוגיים לא יהיו איתנו עוד זמן רב. סוכן ביטוח במרכז, וסוכני ביטוח בכלל, לעומת זאת, יישארו איתנו עוד שנים ארוכות. הסיבה לכך היא פשוטה – הסוכן הוא הנציג של המבוטח בחברת הביטוח, ובחלק ניכר מהמקרים שיש בהם מחלוקות, רק ההתערבות של הסוכן מטה את הכף לטובת המבוטח.

סדר בתיק ביטוח במרכז באמצעות סוכן
אחד היתרונות בהסתייעות בשירותיו הטובים של סוכן ביטוח באזור ירושלים או בכל מקום בארץ, הוא היכולת של הסוכן לעשות סדר בתיק הביטוח של המבוטח. סדר בתיק ביטוח במרכז כולל מציאה של כפל ביטוחים מצד אחד, ובחינת העדרם של ביטוחים נדרשים מצד שני. גם בתיקים פשוטים לכאורה, בדיקה של סוכן ביטוח בגוש עציון, עשויה לעלות על העובדה שבכל חודש משולמים מאות שקלים מיותרים עבור ביטוחים זהים בשתי חברות שונות, או לחילופין בשתי פוליסות שונות של אותה חברת ביטוח. 

בנוסף, סוכן ביטוח איכותי היודע את המלאכה, עשוי לחסוך ממון רב בשיפור תנאי הפוליסה, שהפירוש שלו הוא פחות ריביות מצד אחד ותמורה גדולה יותר במקרה ביטוח מצד שני. בהעדר סוכן ביטוח, כל האחריות חלה על המבוטח, שלעיתים קרובות איננו יודע כיצד לגשת לעניין.

אם גם לך יש עניין בסידור תיק הביטוחים שלך, סוכן ביטוח במרכז של פיננסיקל יעשה עבורך את העבודה על הצד הטוב ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לייעול התיק הביטוחי ולחיסכון כספי ניכר.
 
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל