סדר בתיק הביטוח

חיסכון כספי ושיפור הכיסוי הביטוחי
עריכת סדר בתיק הביטוח הוא אחד הדברים שכל מי שיש לו ביטוחים כל שהם, חייב לעשות מעת לעת. מה הפירוש של עריכת סדר בתיק ביטוח בבית שמש, כמו גם בכל מקום? מדוע חשוב לערוך סדר כזה? היכן כדאי לקבל עזרה בעריכת סדר בתיק ביטוח בבני ברק, או סדר בתיק ביטוח בגוש עציון? כיצד יכולה חברת פיננסיקל ביטוחים לסייע בסידור תיק הביטוחים?

סדר בתיק הביטוח – למה זה כל כך חשוב
כמעט כל אחד צובר לעצמו עם השנים פוליסות ביטוח מסוגים שונים: ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח משכנתא ועוד. אחת הבעיות הנפוצות בתחום, הינה כפל ביטוחים, כלומר תשלום כפול עבור אותו השירות משתי חברות ביטוח שונות, או בשתי פוליסות ביטוח שונות של אותה החברה. לרוב, אם וכאשר קורה מקרה ביטוח, המבוטח יהיה זכאי לפיצוי בשתי הפוליסות. עם זאת, ההוצאה החודשית גבוהה יותר. ולא בטוח שהדבר מוצדק. סדר בתיק הביטוח פירושו הפסקה של ביטוחים מיותרים, מה שיבטל תשלום פרמיות מיותרות. סדר בתיק ביטוח בבית שמש כמו גם במקומות אחרים שבהם האוכלוסייה היא במצב סוציו אקונומי נמוך, חשוב במיוחד כיון שוכל הוצאה נוספת מעיקה על תקציב המשפחה. גם סדר בתיק ביטוח בגוש עציון ובאזורים אחרים הוא לא פחות חשוב, בדיוק מאותה הסיבה

סיוע בסידור תיק הביטוחים
בנוסף לאמור לעיל, סדר בתיק הביטוח, בנוסף למניעת כפל ביטוחים, עשוי גם לגלות שביטוחים אחרים, שאכן נדרשים, לא קיימים או הכיסוי הביטוחי שלהם איננו מספיק. עריכת  סדר בתיק ביטוח בבני ברק, לדוגמא, עלול לגלות גם שהפרמיות עבור הביטוחים פשוט גבוהות מדיי. שינויים באופי הביטוח נדרשים, למשל, אם היה שינוי במקום העבודה או בתפקיד, מה שמשנה את אופי הסיכון ואיתו גם את ההתייחסות אליו בפוליסת הביטוח. גם שינויים במצב האישי של המבוטח, מהווים סיבה לעריכת שינויים בביטוח.

חברת פיננסיקל ביטוחים אמונה על התאמת פוליסת הביטוח למבוטח, תוך התחשבות בכל מגוון השיקולים הנדרשים. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב להתאמת הביטוח לצרכים ולדרישות הייחודיות שלך. 
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל