ביטוח passportcard

כרטיס חכם שדואג לך בחו"ל
כל נסיעה לחו"ל מחייבת את הנוסע לעשות ביטוח לרילוקיישן או ביטוח נסיעות לחו"ל. הביטוח כאמור נועד לתת מענה למגוון בעיות שעלולות להתעורר בזמן הנסיעה או השהייה בחו"ל. כרטיס ביטוח passportcard מעניק ביטוח עם ערך מוסף – אפשרות להשגת מזומנים או אשראי, גם במקרה שבו נגנב, אבד או יצא מכלל שימוש כרטיס האשראי שאותו לקחתם לחו"ל. חברת פיננסיקל מציעה מגוון סוגי ביטוח בריאות במרכז, כמו גם ביטוח בריאות פרטי בירושלים. זאת, נוסף על פספורט קארד, המעניק שקט נפשי וביטחון בעת הנסיעה והשהייה בחו"ל.

ביטוח passportcard – איך זה פועל
הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו לעשות דברים שאך לפני שנים ספורות נראו בלתי אפשריים, או שהיו כרוכים בטרחה רבה. הנפקת כרטיס אשראי היתה כרוכה בהמתנה מרובה, בנוסף לעמלות וריביות גבוהות יחסית. סוגי ביטוח שונים, כמו ביטוח לרילוקיישן או אפילו ביטוח בריאות במרכז הארץ, היו כרוכים בהמתנה ארוכה, בעיקר בגלל הצורך של חברת הביטוח לבצע חיתום, מה שדרש בדיקה מקיפה וארוכה. נכון להיום, הבדיקה במסדי הנתונים היא קצרה ולא פחות מקיפה. באשר לביטוח נסיעות לחו"ל - קבלת כרטיס ביטוח passportcard כרוכה גם היא בתהליך פשוט: רוכשים את פוליסת הביטוח המתאימה באתר האינטרנט, וכרטיס הפספורט קארד מחכה לכם בשדה התעופה. הכרטיס רשום על שמכם ומותאם לפוליסת הביטוח שלכם.

היתרונות בפוליסת פספורט קארד
ביטוח passportcard טומן בחובו לא מעט יתרונות. היתרון החשוב ביותר הוא האפשרות להשיג מזומנים במהירות, אם וכאשר כרטיס האשראי אבד, נגנב, נחסם או יצא מכלל שימוש מכל סיבה שהיא. שיחת טלפון אחת, והכרטיס שברשותכם ייטען במזומנים או באשראי, שימנעו אי נעימויות. בנוסף, במקרים שבהם המטען מאחר להגיע, הכרטיס מאפשר לרכוש פריטי לבוש או פריטים חיוניים אחרים, שישמשו אתכם עד להגעת המטען. כך הטיול לא נפגע וההנאה ממנו נשארת מושלמת, גם אם המטען שלכם מבושש להגיע. 

המומחים של חברת פיננסיקל אמונים על התאמת ביטוחים ללקוחות בצורה האופטימאלית ביותר. בין אם מדובר בפוליסת ביטוח בריאות פרטי בירושלים או ביטוח בריאות פרטי במרכז, ובין אם מדובר בכרטיס ביטוח passportcard – התהליך הוא מהיר ויסודי. כדאי ליצור קשר כעת ולהתאים לעצמכם את הביטוח הטוב ביותר עבורכם. 
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל