ביטוח סיעודי

אף אחד לא אוהב לחשוב מה יקרה אם הוא או מישהו ממשפחתו יהפוך פתאום לסיעודי. עובדתית, חלק מאותם אנשים שמעולם לא הסכימו להתכונן לאפשרות שכזו, הפכו ברבות הימים, או ביום בהיר ללא הודעה מוקדמת, לסיעודיים הזקוקים לעזרה עבור פעולות יומיומיות פשוטות.
לא נעים לחשוב על זה, וגם לא חייבים. ביטוח סיעודי הוא הדרך הטובה ביותר לקבל רוגע ושלווה, בידיעה שבכל מקרה תהיה האפשרות לממן את עלויות הטיפול הסיעודי.

גם מי שמגיע למצב סיעודי בגיל מבוגר מאוד, אינו יכול להיות בטוח שהביטוח הלאומי ישלם את צרכיו הסיעודיים. למרות שהנך משלם ביטוח לאומי כל ימי חייך, בהגיע הגיל בו קשישים זקוקים לעזרה הם נדרשים לעבור ועדות המגדירות את שיעור הסיוע שיקבלו לפי יכולתם לבצע פעולות יומיומיות. גם במקרה בו מאושרת מטפלת סיעודית – נוכחותה מוגבלת לשעות ספורות בלבד.
את היתר? אולי הילדים אמורים לממן.

ואכן, כאשר קשיש מגיע למצב בו הוא זקוק לבית אבות סיעודי, בוחן ביטוח לאומי את מצבם הכלכלי של ילדיו. על פי רמת השתכרותם מגביל הביטוח הלאומי את דמי הקצבה שיעניק עבור האשפוז.
'פיננסיקל' יציעו לך את הביטוח הסיעודי המתאים ביותר לפי גילך הנוכחי. נקווה שבריאותך תתמיד עד מאה ועשרים. בכל מקרה שאחד מלקוחותינו נזקק לתבוע את חברת הביטוח ולקבל מימון לסיוע הסיעודי שלו – אנו מתאמצים עבורו בנאמנות, כדי שיקבל את המימון המרבי שיאפשר לו להמשיך ליהנות מאיכות חיים גם במצבו.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל