ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard

טוב, מהיר ויעיל
בעשורים האחרונים חלו שינויים ניכרים בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל, מה שמחייב, לכל הדעות, בדיקה מחדש ועשיית סדר בתיק ביטוח באזור המרכז ובישראל בכלל. אחד השינויים החשובים ביותר, הינו קיצור ההליכים מרגע שהתרחש אבדן כבודה, כולה או חלקה, ועד לרגע קבלת הפיצוי הכספי. ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard מציע אפשרות לקבלת מזומנים במהירות, מרגעי היוודע דבר אבדן המטען. זאת, באמצעות חברת ביטוח פיננסיקל והנציגים המיומנים שלה. 

ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard - כך עושים זאת נכון
ביטוח נסיעות לחו"ל הוא בבסיסו ביטוח רפואי (כדוגמת פוליסת ביטוח דייויד שילד), המאפשר קבלת סיוע רפואי לאזרח ישראלי בחו"ל. לביטוח הרפואי נוספו עם ביטוח מטען וכבודה. ואולם את התביעה עבור אבדן המטען או הכבודה ניתן, בביטוחים רגילים, להגיש רק לאחר החזרה לארץ. ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard מאפשר לקבל מזומנים או אשראי, שיאפשר למבוטח לשחזר, ולו באופן חלקי, את המטען שאבד. בדרך הזאת, ניתן להמשיך בטיול בלי חשש שמסדרת האשראי או המזומנים שהמבוטח לקח איתו, לא יספיקו להמשך השהייה או הטיול, על פי התכנון המקורי.

ביטוח חיים לטווח ארוך בחו"ל לרילוקיישן ולעסקים
בנוסף לביטוח הנסיעות כאמור לעיל, מוצעת ללקוחות המעוניינים בכך פוליסת ביטוח חיים לטווח ארוך בחו"ל. הפוליסה מיועדת למבוטחים המתכוונים לשהות תקופה ארוכה בחו"ל, הן באופן רציף והן בשהייה לסירוגין. ביטוח החיים, כמו שאר סוגי הביטוח, ניתן לרכישה בכמה רמות וסוגים של כיסוי ביטוחי. טווח הכיסוי הביטוחי נע בין פיצוי בעקבות מוות, במקרה הקיצון, לבין פיצוי ברמות שונות בעקבות פגיעה, טיפולים רפואיים וכיוצא האלה. האופי של הביטוח כאמור שונה מהאופי של ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard, בכך שהוא כולל יותר, ונותן מענה למצבים נוספים, שהסבירות שהם יתרחשו עולה ככל שתקופת השהייה מתארכת.

חברת פיננסיקל מציעה ללקוחות ביטוח נסיעות לחו"ל Passportcard, בנוסף למגוון רחב של כיסויים ביטוחיים מותאמים אישית. בין השאר מציעה החברה פוליסת ביטוח דייויד שילד, שהיא למעשה ביטוח רפואי המעניק גם שירותים אמבולטוריים, ביטוח חיים לטווח ארוך בחו"ל ועוד. בנוסף, ניתן להסתייע באנשי המקצוע שלנו בעריכת סדר בתיק ביטוח באזור המרכז ובמדינת ישראל בכלל. כדאי ליצור קשר כעת והמקצוענים שלנו יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל