ביטוח חיים רילוקיישן

הביטחון שלך
מעבר דירה במסגרת רילוקיישן מהווה, ללא ספק, קידום מקצועי משמעותי. עם זאת, בכל מה שקשור בנושא ביטוח חיים רילוקיישן מציב גם לא מעט אתגרים. מה בין רילוקיישן לבין מעבר לעיר אחרת במסגרת העבודה? מדוע נדרש ביטוח חיים לרילוקיישן דיוידשילד או סוג אחר של ביטוח לעובדי חברות בחו"ל? מהם היתרונות של ביטוח דייויד שילד של חברת פיננסיקל? כל התשובות בשורות הבאות.

רילוקיישן לחו"ל ומעבר לעיר אחרת
יש אנשים שעבורם גם מעבר לרחוב הסמוך באותה העיר, עלול להיראות כמו שינוי דרסטי שלא ניתן להכיל. עם זאת, יש הבדל יסודי בין מעבר למקום אחר בתוך גבולות מדינת ישראל, לבין שהייה ועבודה בחו"ל. ההבדל הוא שבתחומי מדינת ישראל, כל אזרח מבוטח לכל הפחות במסגרת ביטוח בריאות ממלכתי. ביטוח חיים רילוקיישן, לעומת זאת, נועד לתת מענה במדינה אחרת, שבה אין תשובה אמיתית לצרכים של אזרח ישראלי, שמבחינת המדינה המארחת איננו מבוטח. גם בקנדה, שבה נושא הביטוח הרפואי הוא מהמתקדמים בעולם, מהווה ביטוח חיים לרילוקיישן דיוידשילד פתרון טוב יותר מזה שיכולים השלטונות להציע. למעשה, מדובר בפתרון איכותי המכסה את מרבית הפגיעות והבעיות הרפואיות האפשריות.

ביטוח חיים רילוקיישן לשמירה על הבריאות
ביטוח לעובדי חברות בחו"ל נדרש בכדי להימנע ממצבים בלתי נעימים, שבהם מתקיים הצורך בקבלת סיוע רפואי, אבל הדבר לא מתאפשר כיון שאין ביטוח מתאים. ישנן מדינות שבהעדר ביטוח, לא יעניקו טיפול גם למי שנזקק לו בדחיפות. במקרה הטוב, המטופל יופנה לבתי חולים ממשלתיים, שבהם רמת הטיפול ירודה מאד. במקרה הפחות טוב, אפילו טיפול כזה לא יתקבל. ביטוח דייויד שילד של פיננסיקל מאפשר קבלת טיפול איכותי בזמן אמיתי למבוטח. ביטוח חיים רילוקיישן מותאם למבוטח ולצרכים שלו, כפי שהוגדרו מראש בעת הכנת הפוליסה והחיתום שלה.

אם יש לך צורך ברכישת ביטוח חיים רילוקיישן ברמה טובה ובהתאמה לאופי התפקיד הצפוי לך במקום החדש, זה המקום הנכון עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של פיננסיקל יתאימו עבורך את הפוליסה הטובה ביותר, בהתאמה אישית מיוחדת עבורך. כדאי ליצור קשר כעת ולצאת למקום העבודה החדש בביטחון ועם ביטוח רפואי איכותי.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל