ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield

לעבוד ולהתקדם בשקט נפשי
אחת מפוליסות הביטוח המוצלחות ביותר, לפחות בכל האמור לביטוח עבור מי שעתידים לחיות ולעבוד בחו"ל תקופות ארוכות, הינה פוליסת ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield. מדובר בפוליסה מקיפה, שניתן להתאים אותה לצרכי המבוטחים באופן אישי, באמצעות סוכן ביטוח בבני ברק או באופן עצמאי. מה זה רילוקיישן? מדוע חשוב כל כך לרכוש ביטוח חיים לחו"ל של דייויד שילד, כמו גם ביטוח רילוקיישן כאמור? מה היתרונות של חברת פיננסיקל, בכל האמור לתנאי הביטוח? כל התשובות בהמשך.

רילוקיישן – עבודה ומצב רוח
פירוש המילה רילוקיישן, שהפכה לכל כך מוכרת ושגורה בפי כל בשנים האחרונות, הוא "מיקום מחדש". הפירוש המעשי שלה הוא העברה של עובד, לעיתים בגפו אבל לרוב ביחד עם המשפחה שלו, לעבודה במדינה זרה. רילוקיישן איננו העברה של עובד בתוך הארץ ורכישת ביטוח עבורו, אף כי ביטוח בריאות פרטי בקריית מלאכי, חשוב לא פחות, עבור מי שאמור ליהנות ממנו. רילוקיישן הוא מושג שיש לו טעם חמוץ מתוק. הטעם המתוק הוא תוצאה של הקידום, שזה בעצם הפירוש של רילוקיישן. הטעם החמוץ, בעיקר לצברים אוהבי שמש שכמותנו, נובע מהכורח לעזוב את הארץ, גם אם באופן זמני. ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield הוא הדבר בראשון שצריך לעשות, עוד לפני שהרילוקיישן מתבצע הלכה למעשה. זאת, במטרה למנוע מצב שבו העובד ובני משפחתו אינם מבוטחים בצורה הטובה ביותר האפשרית.

ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield והיתרונות שלו
ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield הוא סוג הביטוח הנמנה עם המקובלים ביותר בתחום. המאפיין העיקרי של  ביטוח חיים לחו"ל של דייויד שילד, טמון באפשרות להתאים את האופי של הביטוח לאופי המשרה שהמועמד לרילוקיישן עומד לבצע. זאת, הן באופן עצמאי והן באמצעות סוכן ביטוח בבני ברק או במקום אחר. אם מדובר בעבודה משרדית, הזרקור יופנה לביטוח כנגד הנזקים השגרתיים של ישיבה ממושכת מול המחשב. מנגד, אם מדובר בעבודה הקרובה יותר לעבודת שטח, חייב הביטוח לכלול מרכיב ביטוחי מתאים.

אנשי המקצוע המיומנים של חברת פיננסיקל מסייעים בהתאמת ביטוח בריאות רילוקיישן DavidShield לצרכים הייחודיים של כל עובד. בנוסף, ניתן להסתייע בהם בתחומים שונים, כמו רכישת ביטוח בריאות פרטי בקריית מלאכי למשל, והתאמה שלו למבוטח.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל