ביטוח בריאות לחו"ל של DavidShield

לשמור על הבריאות בכל מקום
נסיעה לחו"ל, למרות כל ההנאה הכרוכה בה, כרוכה גם במידה לא מעטה של סיכון. היתרונות שמציע ביטוח בריאות פרטי במרכז, או לחילופין ביטוח רפואי לעסקים, אינם מתקיימים מחוץ לגבולות המדינה. לפיכך, לא ניתן להפריז בחשיבות של ביטוח בריאות לחו"ל של DavidShield, באמצעות חברת פיננסיקל, המעניק למבוטחים בו הגנה מיטבית כנגד מגוון רחב של סכנות בריאותיות אפשריות. איזה ביטוח רפואי כדאי לעשות כשיוצאים לחו"ל? על מה כדאי להקפיד ברכישת הביטוח? כל התשובות - בהמשך המאמר.

ביטוח בריאות לחו"ל של DavidShield והתאמה שלו לדרישות ולצרכים
הביטוח הרפואי בעת נסיעה לחו"ל איננו בגדר ביטוח בריאות פרטי באזור ירושלים, והאופי שלו צריך להיקבע על פי יעד הנסיעה, המטרה שלה ומידת הסיכון שהמבוטח נוטל על עצמו. אם המבוטח נוסע ליעד שיש בו משום אתגר, הביטוח הרפואי צריך להתאים לנסיעה, הן מבחינת הפרמיה והן מבחינת התנאים הנלווים – למשל אפשרות לפינוי מוטס. עם זאת, גם ביטוח עבור נסיעה ליעד שגרתי עשוי להוות בעיה, אם המבוטח נמצא בסיכון גבוה. במקרים כאלה הפרמיה תהיה, קרוב לוודאי, גבוהה יותר. יחד עם זאת צריך לציין, שגם ביטוח בריאות פרטי באזור ירושלים, לצורך העניין, יהיה יקר יותר עבור אנשים הסובלים מבעיות מיוחדות. עלות הפרמיה עבור ביטוח בריאות לחו"ל של DavidShield תעלה, באופן טבעי, ככל שהסיכון הכרוך בביטוח של אדם מסוים יהיה גבוה יותר.

על מה צריך להקפיד בבחירת ביטוח בריאות לחו"ל
אין דרך לקבוע באופן מדויק את ההתאמה של אופי הביטוח לאופי הנסיעה. עם זאת, ככל שהנסיעה כרוכה בסיכון גבוה יותר, כך תהיה הפרמיה, קרוב לוודאי, גבוהה יותר. מי שיוצא למסע ביערות הגשם של האמזונס ישלם, קרוב לוודאי, יותר. מי שיוצא לטיול באירופה הקלאסית ישלם תעריף רגיל, ובתנאי שהוא עצמו אינו נמנה עם קבוצת סיכון.  

אם יש לך כוונה לצאת לטיול בחו"ל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת והמקצוענים של פיננסיקל יתאימו עבורך ביטוח בריאות לחו"ל של DavidShield, או ביטוח אחר בהתאמה לצרכים. בנוסף, ניתן לרכוש אצלנו ביטוח רפואי לעסקים, ביטוח בריאות פרטי במרכז ועוד מגוון שירותים.
 
 
כל הזכויות שמורות לפיננסיקל